SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzman Estetisyenlerimiz tarafından cildinizin değerlendirmesi yapılarak cildinize özel hazırlanan program ile bakımlarınız uygulanır.

Mikro iğnelerle cilde eşit delikler açmak, cilt altında kolajen yapımını uyarır, kırışıklıkların iyileşmesini sağlar, lekeleri giderir, skar ve akne izlerini iyileştirir.

Cildin doğal görünümünü korumak , sağlıklı pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve Ciltteki toksinlerin atılmasını sağlamaktır .

Kolajen ve elastin liflerin yapımını uyarır, cildi toparlar, çizgiler ve dokuları dolgunlaştırır.

Çizme gibi giyilen, pressoterapi cihazın yardımı ile vücuttan ödem atılması sağlanır, kas ve dokulara havanın sağladığı basınç, mikro dolaşımı hızlandırır, hücre arasındaki sıvı ve ödemler giderilir, kendinizi hafilemiş, rahatlamış hissedersiniz.

Kalça, basen vb bölgelerde zor yağların kırılmasını sağlar,vücudu toparlar, genel incelme sağlar, selülitli bölgelerde görünümü iyileştirir. Rahatlatır, kas ağrılarını giderir.

Vücut yağ analizi, vücudunuzda bulunan, yağ, hücresel arası sıvı ve kas oranlarını belirleyip, yaş ve kilonuza ideal ölçülerin tesbitini sağlayacaktır.

Sauna, sıcak ve kuru ısı terapisidir. Gözeneklerin açılmasını sağlar, cildi arındırır, terleme yolu ile cilt altından toksinlerin atılmasını sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır, kaslar yumuşar.

Saçlarınız için güzellik ve iksir bakımıdır. Geçleştirici, olağan canladırıcı bir bakımdır. Saça yumuşaklık ve ışıltı kazandırır, özel günler, düğün öncesi, saçlara hızlı parlaklık, yumuşaklık ve sağlıklı ışıltı verir .

Doğal düzleştirme, saçlarda kimyasal bir etki yaratmadan, 10 şampuana kadar kalıcı keratin bakım etkisi sağlar.her bir saç telinde pürüzüleştirici haraket ve akıcılık sağlar.

Cilt dokusu hasar gördüğünde,kanın içinde bulunan iyileştirici ajanları kullanarak cildi gençleştirme yöntemidir. Kendi kanınızdan alınan plateleten zengin plazma kullanarak cildi iyileştirmek, varsa yara, skar, iz ve doku bozukluklarını giderme yöntemidir.

Saç dersine mezoterapi yardımıyla, PRP uygulama yöntemidir. saç dökülmelerini azaltır, daha saç ve gür saçların elde edilmesini destekler.

Kırışıklığı gidermek için bir antiage uygulamasıdır, alın çizgileri, kaz ayakları, iki kaş arasında oluşmuş yatay çizgilere, kozmetik amaçlı çok az miktarda botoks zerk edilmesidir. Kaslarda kasılma görevini bloke ederek mimik çizgilerin görünümünü giderir.

Cilt altında ince iğne yardımı ile cildi canlandırmak ve sorunlarını gidermek için iyileştirici vitaminlerin bir arada verilmesini sağlayan uygulamadır. Cildin canlı, ışıltılı olmasını sağlar, akne, kızarıklık, doku zayıflaması vb sorunları iyileştirir, cildi yaşlanmaya karşı korur.