SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzman Estetisyenlerimiz tarafından cildinizin değerlendirmesi yapılarak cildinize özel hazırlanan program ile bakımlarınız uygulanır.

Cildin doğal görünümünü korumak , sağlıklı pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve Ciltteki toksinlerin atılmasını sağlamaktır .

Kolajen ve elastin liflerin yapımını uyarır, cildi toparlar, çizgiler ve dokuları dolgunlaştırır.

Çizme gibi giyilen, pressoterapi cihazın yardımı ile vücuttan ödem atılması sağlanır, kas ve dokulara havanın sağladığı basınç, mikro dolaşımı hızlandırır, hücre arasındaki sıvı ve ödemler giderilir, kendinizi hafilemiş, rahatlamış hissedersiniz.

Kalça, basen vb bölgelerde zor yağların kırılmasını sağlar,vücudu toparlar, genel incelme sağlar, selülitli bölgelerde görünümü iyileştirir. Rahatlatır, kas ağrılarını giderir.

Vücut yağ analizi, vücudunuzda bulunan, yağ, hücresel arası sıvı ve kas oranlarını belirleyip, yaş ve kilonuza ideal ölçülerin tesbitini sağlayacaktır.

Sauna, sıcak ve kuru ısı terapisidir. Gözeneklerin açılmasını sağlar, cildi arındırır, terleme yolu ile cilt altından toksinlerin atılmasını sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır, kaslar yumuşar.

Saçlarınız için güzellik ve iksir bakımıdır. Geçleştirici, olağan canladırıcı bir bakımdır. Saça yumuşaklık ve ışıltı kazandırır, özel günler, düğün öncesi, saçlara hızlı parlaklık, yumuşaklık ve sağlıklı ışıltı verir .

Doğal düzleştirme, saçlarda kimyasal bir etki yaratmadan, 10 şampuana kadar kalıcı keratin bakım etkisi sağlar.her bir saç telinde pürüzüleştirici haraket ve akıcılık sağlar.

Cilt dokusu hasar gördüğünde,kanın içinde bulunan iyileştirici ajanları kullanarak cildi gençleştirme yöntemidir. Kendi kanınızdan alınan plateleten zengin plazma kullanarak cildi iyileştirmek, varsa yara, skar, iz ve doku bozukluklarını giderme yöntemidir.

Saç dersine mezoterapi yardımıyla, PRP uygulama yöntemidir. saç dökülmelerini azaltır, daha saç ve gür saçların elde edilmesini destekler.