MAKYAJ & GÜZELLİK DOKUNUŞLARI

MAKYAJ

Gündüz, gece, parti veya düğün daveti için profesyonel makyaj uygulamak güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtır. Profesyonel makyaj uzmanımız yüz hatlarınıza ve saç modelinize uygun makyajı uygulamasının yanında, yüz hatlarınızda farklı bölgelere gölge uygulayarak yüz hatlarınızda saklamanız gereken veya ön plana çıkartmanız gereken cazibe bölgelerini aydınlatarak size kusursuz makyaj sunacaktır.


GELİN MAKYAJI

Düğün günü fotoğraf ve video çekimleri söz konusu olduğu için makyajınız kusuruz olmalı.  Makyaj uzmanımız, düğün günü size en güzel görünümü kazandıracaktır, ayrıca yüze uyguladığı son dokunuşlar ile fotoğraf ve video çekimlerinde kusursuz gözükeceğinizi garantiler.

iPEK KİRPİK EKLEME

Dolgun, kalın ve uzun kirpikler. İpek kirpik eklemeler yumuşak ama aynı anda güçlüdür. Her biri kıvrılmış, sivri yapısı ile kirpiklerinize doğal görünüm kazandırır. Kirpikler teker teker, kendi kirpiklerinize yapıştırılır, farklı uzunluk, kalınlık ve şekillerde bulunur, kendi kirpiklerinize ağırlık yaratmıyacak kadar hafiflerdir. Seçim sizin hafif görünüm veya çekici cazibe, sonuç mükemeldir.

KAŞ-KİRPİK BOYAMA

Kaş ve kirpik boyama tekniği yüz ve saç renginize bağlı olarak kaş ve kirpiklerin daha belirgin veya koyu ise daha hafif görünmesini sağlar. Kirpik boyama özellikle makyaj malzemelerine karşı hassasiyet gösteren cilter için idealdir,  günlük makyaj yapmayı sevmeyen aktif kişiler ve göz lensi takanlar için idealdir, rimel sürmeyi kaldıranlar. Kaş boyama ise özellikle kaşlarınız rengi açıksa veya saç renginiz değiştirdiğinizde uyumlu durması için idealdir.