SAÇ KESİM & BOYA

SAÇ KESİM

Size ve yaşam tarzınıza uygun doğal saç kesim stili önermede uzmanız. Saç kesiminde size farklı boy ve stil öneririz, kısa kırpılmış bir stil, bir katmanlı kısa saç modeli veya uzun hacimli katlar. Kesim uzmanımız, yaşam tarzınız ve yüz yapınıza uygun kesimi önerecektir.

ORGANİK DİP BOYA

Boyanmış saç ortalama 4-6 hafta içinde uzar. Uzman saç stilisti, dip boyanın saçınızın rengine tam uyumlu olmasını sağlar. Profesyonel kişinin saçınıza dip boya uygulaması çok önemlidir, özellikle sarı renkte dramatik sonuç verir, birkaç hafta içinde tekrar saç dipleri boyanmalı. Saç dipleri daha koyu ise sarı rengin tonunu ayarlamak için önce renk açılması uygulanmalıdır. Ayrıca beyazlamış saçlarda sağlıklı genç görünüm kazanmak için önemlidir. Kimyasal içermeyen organik bazlı boya kullanılır.

ORGANİK KOMPLE BOYA

 

Bu servisimizde, sadece profesyonel organik saç boyası kullanırız, sunduğumuz saç boyası marka serileri sadece emniyetli kimyasallar ve organik maddeler içermektedir.saçlarınız ve sağlığınıza zarar vermeden muhteşem sonuçlar sunmaktayız.

KOMPLE BOYA

Limitsiz renk paletleri ile uzmanlarımz, saç stilinizin yapısını güçlendirecek en iyi rengi sunacaktır. Cilt tonunuz, yüz hatınıza ve yaşam tarzınıza uygun en doğru rengi tespit ederiz. Kesintisiz eğitimli kadromuz, modanın en son trendleri ile kendi profesyonel becerilerini katarak sizin doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmalarından gurur duyacaksınız.

RENK DEĞİŞİMİ & BOYA

Merak ediyor olabilirsiniz, bir saç rengini nasıl değiştirebilirim veya rengini açabilirim. Yanlış saç rengi duygusal olarak moral bozucu olur. Saç rengi ten renginize oranla cok koyu ise, sarı renk saç portakalımsı veya cırtlak gibi duruyorsa, röfleler doğal olmayan çizgili görünüyorsa, daha önceki boyalardan farklı renk tonları birbirine karışmışsa, saç boya rengi solgun kaypolmuş gibi ise, veya sarı renk yeşilimsi gölge gibi kendini gösteriyorsa renk değişimine ihtiyacınız vardır.

RÖFLE

Yarım veya tam röfle, saç stilinize uygun doğru renk tonlarını seçerek saçınıza derinlik ve hareket kazandırılır. Rengi mükemmel yere yerleştirmekle, saçınıza hacim yansıması kazandırın.

GÖLGE

Gölge ve gölgelendirme tekniği, gölgeli saç modelinde renklerin birbirine geçmesidir, genelde diplerde koyu renkler ve saç uçlarına yaklaştıkca renk açılmaya başlar, saç uçlarında en açık halini alır. Ayrıca ters gölge bulunur, saçın boydan rengi açık, saç uçlarına yaklaştıkca koyulaşır. İster geleneksel gölge veya ters gölge olsun sonuç harikadır. Gölge sarışın ve açık kahverengi saçları vurgular ve boyut kazandırır. Kızıl ve koyu kahve renkli saçlarda gölgeden faydalanarak.

BALYAJ

Serbest el saç boyama tekniği, birbirine uyumlu harmanlanmış doğal görünüm kazandırır, belirgin veya sert çizgiler içermez. Balyaj güneşe maruz kalmış doğal saç tonları kazandırır, çocuken doğada dolaşınca bize kazandırdığı gibi, saçın uzaması ile bile belirginleşmez. Bu teknik ışık ve gölgle kullanarak çoklu renk boyutu kazandırır, saçınızın renginize tazelik katmak için harika bir yöntemdir.