FÖN & ŞEKİLLENDİRME

FÖN

Fön çekmek, saça şekil vermenin en iyi yöntemidir. Saç renginin canlılığını belirginleştirir, kendinizi iyi ve bakımlı hissetmenizi sağlar. Düz saçlar, her zaman saç trendlerinin başında geliyor.


KIRIK FÖN

Saçın uç kısımlarının dalgalı ve bukleli şekillenmesinidir, saç diplerine kıvırcık veya iri dalgalar uygulanır. Saçların bakımlı ve hoş görünmesini sağlar, tercih edilen modern bir modeldir. 


GELİN SAÇI

Saç ekipimiz, düğün ve özel günler için harika görünen saç tasarım hazırlamada uzmanlardır. Size uygun olan bir modelin hazırlanmasının ne kadar önemli olduğunu algılamaktayız.  Göz alıcı, sofistike,  zarif veya doğal. Yüz hatlarınız, saç tipinize uygun aynı anda düğün elbisenizi tamamlayıcı saç stili sunarız. Ayrıca düğüne hazırlık yapan gelinin mükemmel görünmesini sağlamak ve o güzel gününde mutlu etmek kadar güzel bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız

MAŞA

Saçlarımıza hareket katmak için ideal, hacimli bir görünüm, iri dalgalar veya  dağınık dalgalar ayrıca kalın telli saçlara sık bükleler yapılır.


MİZAMPLE

Saç bigudileri ve kurutma başlığı ile saçlara dalgalı şekil verme işlemidir.

TOPUZ

Tüm gün muhteşem görünün, saç uzmanınız size muhteşem bir topuz saç hazırlıyacaktır, her yerde göz kamaştırıcı olmaya hazırlıklı olun.

ÖRGÜ

Farklı örgü modelleri hizmeti sunmaktayız.